




Tofløyet Dør Bygg1Anna HW Kompakt New York Hvit Klarglass med KarmsettBxH: 173x200 (dørbladmål: 82,5+82,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
24 008 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Anna HW Kompakt New York Hvit Klarglass med Karmsett
BxH: 173x200 (dørbladmål: 82,5+82,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit24 008 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Anna HW Kompakt Klarglass med New York sprosse er en lekker glassdør i tradisjonelt design.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, tette, med glassfelt og som skyvedør. Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag (farge S0502-Y)
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag (farge S0502-Y)
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57921935-44288958B |
| Bredde Modulmål | 173 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5+82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Anna |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |