




Tofløyet Dør Bygg1Base 1 med KarmsettBxH: 193x200 (dørbladmål: 92,5+92,5x194), NCS S-9000-N, Svart
17 195 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Base 1 med Karmsett
BxH: 193x200 (dørbladmål: 92,5+92,5x194), NCS S-9000-N, Svart17 195 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Base 1 er en moderne og minimalistisk tofløyet likedelt innerdør med ett stort speil pr dørblad.
Moderne massiv innerdør med minimalistisk design og av god kvalitet. Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med vannbasert maling. Dørene er oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en god stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57384486-57394638B |
| Bredde Modulmål | 193 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 92,5+92,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Base |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Design | Fyllingsdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Glass | Nei |
| Håndtak & sylinder | Nei |
