



Tofløyet Dør Bygg1Base 3BxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-9000-N, Svart
9 607 kr13 640 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Base 3
BxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-9000-N, Svart9 607 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Base 3 er en moderne og minimalistisk tofløyet likedelt innerdør med 3 stk dørspeil pr dørblad.
Moderne massiv innerdør med minimalistisk design og av god kvalitet. Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med vannbasert maling. Dørene er oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en god stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
Vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
Vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60059033 |
| Bredde Modulmål | 133 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5+62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Base |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Hengsler | Snap-In |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Fyllingsdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Stil | Moderne |
| EAN-nr | 7070526232172 |
| Nobb | 60059033 |




