




Tofløyet Dør Bygg1Ida Kompakt FW Hvit KlarglassBxH: 173x210 (dørbladmål: 82,5+82,5x204), NCS S-9000-N, Svart
14 142 kr20 079 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Ida Kompakt FW Hvit Klarglass
BxH: 173x210 (dørbladmål: 82,5+82,5x204), NCS S-9000-N, Svart14 142 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Ida Kompakt FW Hvit Klarglass er en klassisk, tofløyet dør med 8 glassruter per dør.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60104641 |
| Bredde Modulmål | 173 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5+82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Ida |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Hengsler | Snap-In |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Ja |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Glasstype | Klart Glass |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Stil | Tradisjonell |
| EAN-nr | 7070526252934 |
| Nobb | 60104641 |

