




Tofløyet Dør Bygg1Ida Kompakt med KarmsettBxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-9000-N, Svart
15 239 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Ida Kompakt med Karmsett
BxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-9000-N, Svart15 239 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Ida Kompakt er en klassisk, tofløyet innerdør med to vertikale og to horisontale speil.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57104736-57394638B |
| Bredde Modulmål | 133 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5+62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Ida |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Stil | Tradisjonell |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Håndtak & sylinder | Nei |
