




Tofløyet Dør Bygg1Ida Tett Hvit med KarmsettBxH: 153x200 (dørbladmål: 72,5+72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
8 887 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Ida Tett Hvit med Karmsett
BxH: 153x200 (dørbladmål: 72,5+72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit8 887 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Ida Tett Hvit er en klassisk, tofløyet dør med to vertikale og to horisontale speil.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 26869925-44288958B |
| Bredde Modulmål | 153 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5+72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Ida |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |