




Tofløyet Dør Bygg1Ihne Furu med KarmsettBxH: 133x200 cm (dørbladmål: 62,5+62,5x194), Furu
10 149 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Ihne Furu med Karmsett
BxH: 133x200 cm (dørbladmål: 62,5+62,5x194), Furu10 149 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Ihne Furu er en klassisk ubehandlet tofløyet likedelt furu innerdør med 3 speil pr dørblad.KarmsettKarmsett Bygg1 Furu Ubehandlet med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Dempelist og hengsler er i farge grå.
Ubehandlede furudører er naturlig, miljøvennlig og varige. Dørene har 100 mm ramtre med splitta og limte fyllinger, og de er ubehandla som standard men kan lakkes med klarlakk og forskjellige farger. Naturlige endringer over tid som sprekk i og ved kvister er naturlig ved bruk av et levende materiale.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Furu innerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre 100 mm
- Splittede og limte fyllinger
- Ubehandlet furu
- Blank 2014 låskasse og grå snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med utenpåliggende sprosser i furu
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Furu innerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre 100 mm
- Splittede og limte fyllinger
- Ubehandlet furu
- Blank 2014 låskasse og grå snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med utenpåliggende sprosser i furu
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 52378442-60105117B |
| Bredde Modulmål | 133 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5+62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Ihne |
| Farge | Furu |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Stil | Tradisjonell |
| Design | Fyllingsdør |
| Type | Tofløyet Innerdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Håndtak | Nei |