




Tofløyet Dør Bygg1Jonas med KarmsettBxH: 153x200 (dørbladmål: 72,5+72,5x194), NCS S-9000-N, Svart
17 700 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Jonas er en massiv fyllingsdør i klassisk design med 3 speil pr dørblad.
Flotte dører med tyngde og god kvalitet i et klassisk design som passer godt i de fleste miljøer. Dørene har 100 mm ramtre, kompakte speil av MDF og er behandlet med miljøvennlig vannbasert maling. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre 100 mm laminert furu med ytterlag av HDF
- Speil i MDF
- Miljøvennlig vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med kraftige utenpåliggende sprosser
- Sprosser på glassdører bygger ikke ut da de ligger jevnt med ramtre
-Kan leveres med spor for skyvedør.
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre 100 mm laminert furu med ytterlag av HDF
- Speil i MDF
- Miljøvennlig vannbasert maling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med kraftige utenpåliggende sprosser
- Sprosser på glassdører bygger ikke ut da de ligger jevnt med ramtre
-Kan leveres med spor for skyvedør.
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60112994-57394638B |
| Bredde Modulmål | 153 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5+72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Jonas |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Stil | Klassisk |
| Design | Fyllingsdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |

