




Tofløyet Dør Bygg1Kari FW Hvit Klarglass med KarmsettBxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit
18 844 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Kari FW Hvit Klarglass med Karmsett
BxH: 133x210 (dørbladmål: 62,5+62,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit18 844 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Kari FW Hvit Klarglass er en klassisk, tofløyet dør med 10 glassruter per dør.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 26484600-44288958B |
| Bredde Modulmål | 133 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5+62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Kari |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |