




Tofløyet Dør Bygg1Kari Kompakt med KarmsettBxH: 153x210 (dørbladmål: 72,5+72,5x204), NCS S-9000-N, Svart
15 239 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Kari Kompakt med Karmsett
BxH: 153x210 (dørbladmål: 72,5+72,5x204), NCS S-9000-N, Svart15 239 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Kari Kompakt er en klassisk, tofløyet dør med 3 speil.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57105277-57394638B |
| Bredde Modulmål | 153 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5+72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Kari |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Stil | Tradisjonell |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
