




Tofløyet Dør Bygg1Magnus med KarmsettBxH: 153x210 (dørbladmål: 72,5+72,5x204), NCS S-9000-N, Svart
13 105 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Magnus med Karmsett
BxH: 153x210 (dørbladmål: 72,5+72,5x204), NCS S-9000-N, Svart13 105 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Magnus er en moderne tofløyet innerdør som med et enkelt spor som skaper 1-speils utseende pr dørblad.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya og som skyvedør. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60115084-57394638B |
| Bredde Modulmål | 153 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5+72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Magnus |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Stil | Moderne |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Hengsler | Snap-In |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
