





Tofløyet Dør Bygg1QuatroBxH: 153x200 (dørbladmål: 72,5+72,5x194), NCS S-7500-N, Mørk Grå
5 771 kr8 194 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-7500-N, Mørk Grå

Quatro
BxH: 153x200 (dørbladmål: 72,5+72,5x194), NCS S-7500-N, Mørk Grå5 771 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg 1 Quatro er en stilren innerdør med fire horisontale linjer.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60115642 |
| Bredde Modulmål | 153 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5+72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Quatro |
| Farge | NCS S-7500-N, Mørk Grå |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S7500-N |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak | Nei |
| Stil | Moderne |
| EAN-nr | 7070526272482 |
| Nobb | 60115642 |




