




Tofløyet Dør Bygg1Sletten Kompakt med KarmsettBxH: 173x200 (dørbladmål: 82,5+82,5x194), NCS S-9000-N, Svart
15 637 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Sletten Kompakt med Karmsett
BxH: 173x200 (dørbladmål: 82,5+82,5x194), NCS S-9000-N, Svart15 637 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Sletten Kompakt er en enkel, slett, tofløyet innerdør uten glass.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Sort S9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Sort S9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55473596-55503045B |
| Bredde Modulmål | 173 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5+82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Hengsler | Snap-In |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Produkttype | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
