






Tofløyet Dør Bygg1Sletten KompaktBxH: 193x210 (dørbladmål: 92,5+92,5x204), NCS S-0500-N, Klassisk Hvit
4 186 kr5 943 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0500-N, Klassisk Hvit

Sletten Kompakt
BxH: 193x210 (dørbladmål: 92,5+92,5x204), NCS S-0500-N, Klassisk Hvit4 186 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Sletten Kompakt er en enkel, slett, tofløyet innerdør uten glass.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Sort S9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Sort S9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Hvit låskasse (ASSA 2014) og hvite snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57105678 |
| Bredde Modulmål | 193 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 92,5+92,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-0500-N, Klassisk Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Hengsler | Snap-In |
| NCS-farge | NCS S0500-N |
| Type | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak | Nei |
| EAN-nr | 7070526208184 |
| Nobb | 57105678 |




