


Tofløyet Dør SwedoorEasy GW1 Ulik DelingBxH: 130x200 (dørbladmål: 39,8+82,5x194)
30% på Swedoors prisliste
8 357 kr11 864 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Easy GW1 Ulik Deling
BxH: 130x200 (dørbladmål: 39,8+82,5x194)8 357 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tofløyet innerdør Swedoor Easy GW1 ulik deling med 4 mm herdet klart glass, er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: 40mm, lett innerdør.
- Hengsler: 2 stk snap-in tilsvarende Fiskars 6540 KS hvit på hvite dører og blank på øvrige dører.
- Låskasse: tilsvarende Boda 2014 med blank stolpe.
- Glass: 4mm herdet glass montert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktinformasjon
- Dørblad: 40mm, lett innerdør.
- Hengsler: 2 stk snap-in tilsvarende Fiskars 6540 KS hvit på hvite dører og blank på øvrige dører.
- Låskasse: tilsvarende Boda 2014 med blank stolpe.
- Glass: 4mm herdet glass montert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 010018+010066 |
| Bredde Modulmål | 130 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 39,8+82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Easy |
| Farge | Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Modell | Clever-Line |
| Konstruksjon | Lättdörr |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Tofløyet Innerdør |
| Glass | Ja |
| Tykkelse | 40 mm |
| Glasstype | Klarglass |
| Håndtak | Nei |
| Design | Slett Lettdør |
| NCS-farge | S0502-Y |

