




Innerdør Bygg1Bente FuruBxH: 70x200 cm (dørbladmål: 62,5x194), Furu
2 800 kr3 975 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Bente Furu
BxH: 70x200 cm (dørbladmål: 62,5x194), Furu2 800 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Bente Furu er en klassisk ubehandlet furu innerdør med 4 speil.
Ubehandlede furudører er naturlig, miljøvennlig og varige. Dørene har 100 mm ramtre med splitta og limte fyllinger, og de er ubehandla som standard men kan lakkes med klarlakk og forskjellige farger. Naturlige endringer over tid som sprekk i og ved kvister er naturlig ved bruk av et levende materiale.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Furu innerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre 100 mm
- Splittede og limte fyllinger
- Ubehandlet furu
- Blank 2014 låskasse og grå snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med utenpåliggende sprosser i furu
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Furu innerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre 100 mm
- Splittede og limte fyllinger
- Ubehandlet furu
- Blank 2014 låskasse og grå snap-in beslag
- Glassdørene har klart 4mm herdet sikkerhetsglass som standard med utenpåliggende sprosser i furu
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 52377424 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Bente |
| Farge | Furu |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Tradisjonell |
| EAN-nr | 7070526181852 |
| Nobb | 52377424 |
