




Innerdør Bygg1Ida Kompakt FW New York Klarglass med KarmsettBxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
11 987 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Ida Kompakt FW New York Klarglass med Karmsett
BxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit11 987 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Ida FW klarglass med New York sprosse er en lekker glassdør i tradisjonelt design.
Karmsett
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 80x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 80x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55968878-44288886 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Ida |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |





