




Innerdør Bygg1Ida Kompakt FW New York KlarglassBxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit
7 093 kr10 071 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Ida Kompakt FW New York Klarglass
BxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit7 093 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Ida FW klarglass med New York sprosse er en lekker glassdør i tradisjonelt design.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55968920 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Ida |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Stil | Tradisjonell |
| EAN-nr | 7070526196313 |
| Nobb | 55968920 |




