





Innerdør Bygg1Magnus KompaktBxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
3 909 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Magnus Kompakt er en moderne innerdør som med et enkelt spor som skaper 1-speils utseende.
Formpressa massive innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya og som skyvedør.Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse (ASSA 2014) og snap-in beslag
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 51219212 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Magnus |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Formpresset Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7070526170191 |
| Nobb | 51219212 |







