




Innerdør Bygg1Magnus med KarmsettBxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit
3 414 kr4 552 kr
Spar 25 %
Kampanje
6h igjen!
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Magnus med Karmsett
BxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit3 414 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Magnus er en moderne innerdør som med et enkelt spor som skaper 1-speils utseende.
Karmsett
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 90x210 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 90x210 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 51219064-44288932 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Magnus |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |





