




Innerdør Bygg1Mia Hvit med KarmsettBxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
4 429 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Mia Hvit med Karmsett
BxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit4 429 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Mia Hvit er en innerdør med klassiske og elegante speil.
Karmsett
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 70x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 70x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 26485300-44288875 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Mia |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Tykkelse | 40 mm |
