


Innerdør Bygg1Pendel Kompakt Firkant KlarglassBxH: 90x210, NCS S-0502-Y, Hvit
13 242 kr18 801 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Pendel Kompakt Firkant Klarglass
BxH: 90x210, NCS S-0502-Y, Hvit13 242 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Pendeldør inkludert karm og med sparkeplate på begge sider. Pendeldøren er beregnet til bruk i oppvarmede lokaler der det er behov for at døren kan åpnes begge veier. Døren leveres montert i karm.
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55774982 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Pendel |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Hengsling | Vendbar |
| Karmdybde | 92 mm |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Hengsler | Pendelhengsler |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| EAN-nr | 7070526194661 |
| Nobb | 55774982 |
