
Innerdør Bygg1Sans Finer Lakkert EikBxH: 80x210
5 458 kr7 750 kr
Spar 30 %
Kampanje
29h igjen!
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Sans Finer Lakkert Eik
BxH: 80x2105 458 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Sans Finer Lakkert Eik er en klassisk innerdør i slett overflate.
Slett innerdør i eik med lakkert finer som fremhever treets naturlige struktur og gir et eksklusivt og tidløst uttrykk. En elegant løsning som kombinerer varmt materialvalg med moderne design.
Teknisk beskrivelse
40mm dørblad, ramtre av fingerskjøtt og laminert furu, kjerne av massiv rørspon, overflate av finer med slitesterk lakk.
Låskasse 2014 og to snap-in beslag.
Standard overflate er eik med klar lakk, andre finertyper og varianter kan bestilles.
Dørene kan leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya og som skyvedør.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Finerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Eksklusivt uttrykk
Flott lakkert overflate
Naturlig struktur
Lang levetid
Teknisk beskrivelse
40mm dørblad, ramtre av fingerskjøtt og laminert furu, kjerne av massiv rørspon, overflate av finer med slitesterk lakk.
Låskasse 2014 og to snap-in beslag.
Standard overflate er eik med klar lakk, andre finertyper og varianter kan bestilles.
Dørene kan leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya og som skyvedør.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Finerdører anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Eksklusivt uttrykk
Flott lakkert overflate
Naturlig struktur
Lang levetid
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60771377 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Farge | Eik |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Hengsling | Vendbar |
| Tykkelse | 40 mm |
| Serie | Sans |
| Design | Slett Finer Kompaktdør |
| Glass | Nei |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsler | Snap-In |
| Stil | Klassisk |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| EAN-nr | 7070526363197 |
| Nobb | 60771377 |
