







Innerdør Bygg1Sletten KompaktBxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
2 574 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Sletten Kompakt
BxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit2 574 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Sletten Kompakt er en enkel, slett innerdør uten glass.
Formpresset kompakte innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 42871356 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Hengsler | Snap-In |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7070526111989 |
| Nobb | 42871356 |






