




Innerdør Bygg1Sletten med KarmsettBxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
2 340 kr3 120 kr
Spar 25 %
Kampanje
6h igjen!
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Sletten med Karmsett
BxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit2 340 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Sletten er en enkel, slett innerdør uten glass.
Karmsett
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 70x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 70x200 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 26476184-44288875 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Slett Lettdør |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |



