




Innerdør Bygg1Stil 1 Furu med KarmsettBxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194)
8 811 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Stil 1 Furu med Karmsett
BxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194)8 811 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Stil1 Furu er en elegant, klassisk innerdør med ett stort speil.KarmsettKarmsett Bygg1 Furu Ubehandlet med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Dempelist og hengsler er i farge grå.
Eksklusive innerdører som er av høyeste kvalitet og er å anse som et flott møbel.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Blank låskasse (ASSA 2014) og blanke snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Blank låskasse (ASSA 2014) og blanke snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55801317-60105105B |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Stil |
| Farge | Furu |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Stil | Moderne |
| Design | Fyllingsdør |
| Produkttype | Innerdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Glass | Nei |
| Håndtak & sylinder | Nei |