



Innerdør Bygg1Stil 1 KlarglassBxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit
6 789 kr9 640 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Stil 1 Klarglass
BxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194), NCS S-0502-Y, Hvit6 789 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Stil 1 Klarglass er en elegant, klassisk innerdør med et stort glassparti i klarglass.
Eksklusive innerdører som er av høyeste kvalitet og er å anse som et flott møbel.
Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med syreherdet maling.
I tillegg til en fantastisk overflate er dørene oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Syreherdet hvitmaling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og –katedralglass
- Sprosser i MDF
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med syreherdet maling.
I tillegg til en fantastisk overflate er dørene oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Syreherdet hvitmaling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og –katedralglass
- Sprosser i MDF
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 42948916 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Stil |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Hengsler | Snap-In |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Moderne |
| EAN-nr | 7070526112313 |
| Nobb | 42948916 |



