




Innerdør Bygg1Thomas med KarmsettBxH: 100x190 (dørbladmål: 92,5x184), NCS S-0502-Y, Hvit
7 437 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Thomas er en massiv fyllingsdør i klassisk design med to horisontale og to vertikale speil.
Karmsett
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 100x190 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Karmsett Bygg1 Hvit S0502-Y med Dempelist som reduserer støy og smelling i døren. Anbefales til massive og eksklusive innerdører fra Bygg1.
BxH: 100x190 cm, 92 mm m/demp, Std HC Terskel, NCS S-0502-Y, Hvit
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55175116-44288860 |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Bredde Dørblad | 92,5 cm |
| Høyde Dørblad | 184 cm |
| Serie | Thomas |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Klassisk |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |






