Beskrivelse
En massiv, slett dør til innendørs bruk. Karm, terskel og låsekasse medfølger. Hvitmalt (NCS-S 0502-Y)
Dette er en massiv dør uten klassifisering. Vi har også et utvalg dører som oppfyller forskjellige brann- og lydklasser i følge lover og normer. Til konstruksjoner med spesielle krav kreves dører som oppfyller disse spesifikasjoner. Med vår responsive produksjon kan vi tilgodese de fleste forespørsler.
Å tenke på:
Løftehengsler, hengsleretning må derfor bestemmes ved bestilling.
Vedlikehold:
Massive malte innerdører krever som regel bare allmenn rengjøring med vann, ikke såpe. Ved lakkskader bør disse utbedres umiddelbart med en syntetisk lakkfarge i passende glans og kulør.
Garanti:
2 års garanti på alle Diplomats innerdører. Obs! Garantien gjelder ikke egen overflatebehandling av døren.
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Å tenke på:
Løftehengsler, hengsleretning må derfor bestemmes ved bestilling.
Vedlikehold:
Massive malte innerdører krever som regel bare allmenn rengjøring med vann, ikke såpe. Ved lakkskader bør disse utbedres umiddelbart med en syntetisk lakkfarge i passende glans og kulør.
Garanti:
2 års garanti på alle Diplomats innerdører. Obs! Garantien gjelder ikke egen overflatebehandling av døren.
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Diplomat |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 80, 90 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5, 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Hvit Massiv |
| Farge | Hvit, S0502-Y |
| Låskasse | Assa 565 |
| Hengsling | Venstre |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Hengsler | Løftehengsel |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| NCS-farge | S0502-Y |



