


Innerdør ScanflexBris SlettBxH: 80x180 (dørbladmål: 72,6x174), Hvit S0502-Y
2 764 kr3 666 kr
Spar 25 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: S-0502-Y, Hvit

Bris Slett
BxH: 80x180 (dørbladmål: 72,6x174), Hvit S0502-Y2 764 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Scanflex Bris er en malt, slett og solid heltredør med kjerne av SnCore som er en egenutviklet furu heltrekjerne. Dette er en innerdør av meget høy kvalitet da den ivaretar stabilitet, er lyddempende og har en overflate som er malt med høykvalitets maling.
Egenskaper
- Moderne design
- Lydreduserende kjerne
- Slitesterk og flott finish
- Malt i topp og bunn
- Norskprodusert
Bris er lagt opp i noen standard farger, men kan leveres i nesten alle NCS farger på bestilling. Kontakt vår kundeservice om det ønskes dør andre farger.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
- Moderne design
- Lydreduserende kjerne
- Slitesterk og flott finish
- Malt i topp og bunn
- Norskprodusert
Bris er lagt opp i noen standard farger, men kan leveres i nesten alle NCS farger på bestilling. Kontakt vår kundeservice om det ønskes dør andre farger.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Scanflex |
|---|---|
| Art.Nr. | 50214023 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 180 cm |
| Bredde Dørblad | 72,6 cm |
| Høyde Dørblad | 174 cm |
| Farge | S-0502-Y, Hvit |
| Serie | Bris |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Vekt | 24 kg |
| NCS-farge | S0502-Y |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Modell | Bris |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7054047637753 |
| Nobb | 50214023 |







