


Innerdør ScanflexSkjoldBxH: 90x200 (dørbladmål: 82,6x194), Hvit S0502-Y
4 654 kr6 172 kr
Spar 25 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: S-0502-Y, Hvit

Skjold
BxH: 90x200 (dørbladmål: 82,6x194), Hvit S0502-Y4 654 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Scanflex Skjold er en solid og stabil malt innerdør, bygget opp av heltreramme med solide fyllinger. Klassisk innerdør som kan leveres i en rekke forskjellige farger og overflater. Dette er en av modellene i Scanflex populære dørserie Saga og kan også leveres som en sprossedør.
Tradisjon er stikkord som passer for Scanflex Saga. Denne dørserien passer nok for deg som har sansen for det tradisjonelle. Den består av forskjellige modeller, som har fra 1 til 4 fyllinger (speil).
Dørene kan leveres i varianter: Enfløyet, tofløyet, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Egenskaper
- Ramtrebredde: 102 mm
- Tykkelse dørblad: 40 mm
- Fyllingstykkelse: 15 mm
- Justerbare Snap-in hengsler
- Låskasse 2014
- Klassisk design
- Massiv heltre
- Slitesterk overflate
- Malt i topp og bunn
- Norskprodusert
Døren er lagt opp i noen standard farger, men kan leveres i nesten alle NCS farger på bestilling. Kontakt vår kundeservice om det ønskes dør i andre farger.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dørene kan leveres i varianter: Enfløyet, tofløyet, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Egenskaper
- Ramtrebredde: 102 mm
- Tykkelse dørblad: 40 mm
- Fyllingstykkelse: 15 mm
- Justerbare Snap-in hengsler
- Låskasse 2014
- Klassisk design
- Massiv heltre
- Slitesterk overflate
- Malt i topp og bunn
- Norskprodusert
Døren er lagt opp i noen standard farger, men kan leveres i nesten alle NCS farger på bestilling. Kontakt vår kundeservice om det ønskes dør i andre farger.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Scanflex |
|---|---|
| Art.Nr. | 23258635 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 82,6 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Farge | S-0502-Y, Hvit |
| Serie | Skjold |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Vekt | 25 kg |
| NCS-farge | S0502-Y |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Glass | Nei |
| Modell | Saga |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7054047054765 |
| Nobb | 23258635 |




