



Innerdør SwedoorEasy GW1 med KarmsettBxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), Klassisk Hvit S0500-N
7 339 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: Klassisk Hvit

Easy GW1 med Karmsett
BxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), Klassisk Hvit S0500-N7 339 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Varemerke
Beskrivelse
Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett: +Karm, D: 93 mm, Klassisk Hvit, 70x200 cm NCS S0500-N
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | str1362621+1362292 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Easy |
| Farge | Klassisk Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | S0500-N |
| Design | Slett Lettdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klarglass |
| Hengsler | Snap-In |
| Modell | Clever-Line |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |


