



Innerdør SwedoorStable Nature med KarmsettBxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), Eik
6 460 kr8 075 kr
Spar 20 %
Kampanje
6h igjen!
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: Eik

Stable Nature med Karmsett
BxH: 70x200 (dørbladmål: 62,5x194), Eik6 460 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Varemerke
Beskrivelse
Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Finert Karm, D: 93 mm, Eik, 70x200 cm Eik
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | str413851+1362329 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Stable Nature |
| Farge | Eik |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Modell | Advance-Line |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |



