


Innerdør SwedoorStyle 04N med KarmsettBxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), Hvit S0502-Y
3 461 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: Hvit

Style 04N med Karmsett
BxH: 90x210 (dørbladmål: 82,5x204), Hvit S0502-Y3 461 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Varemerke
Beskrivelse
Innerdør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett
Swedoor +Karm er et påkostet alternativ for den som ønsker en vedlikeholdsfri løsning i mange år. Leveres med dempelist. Ønsket terskel variant må bestilles som tillegg.
Innerdørskarmen er produsert av nøye sortert trevirke slik at ingen kvister forekommer i karmens malte overflate. Færre kvister resulterer også i mindre spenninger i karmen og gir økt stabilitet. +Karmen gjennomgår en ekstra malingsprosess som gir en høyere lakkfinish enn en Clever-Line karm.
Karmsett: +Karm, D: 93 mm, Hvit, 90x210 cm NCS S0502-Y
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | str414801+1362260 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Style |
| Farge | Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| NCS-farge | S0502-Y |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Modell | Clever-Line |
| Type | Innerdør med Karmsett |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |


