



Innerdør SwedoorTradition 03 Hvitpigmentert FuruBxH: 80x210 (dørbladmål: 72,5x204)
3 020 kr4 288 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Tradition 03 Hvitpigmentert Furu
BxH: 80x210 (dørbladmål: 72,5x204)3 020 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Swedoor Tradition 03 Hvitpigmentert Furu i Tradition-serien er i massiv furu. Visk ut grensen mellom ute og inne, og ta naturen inn i ditt hjem ved å la kvister, årringer og spillet i farvenyansene gi en rustikk stemningsfull og varm atmosfære.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: Furu fyllingsdør med 105mm ramtre, laminert. Fyllinger i massiv furu 15mm.
- Hengsler: 2 stk tilsvarende Fiskars 6540 KS hvit på hvite dører og blank på øvrige dører.
- Låskasse: tilsvarende Boda 2014 med blank stolpe.
- Overflate: Kan leveres ubehandlet, lakkert, hvitpigmentert eller antikk lakkert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktinformasjon
- Dørblad: Furu fyllingsdør med 105mm ramtre, laminert. Fyllinger i massiv furu 15mm.
- Hengsler: 2 stk tilsvarende Fiskars 6540 KS hvit på hvite dører og blank på øvrige dører.
- Låskasse: tilsvarende Boda 2014 med blank stolpe.
- Overflate: Kan leveres ubehandlet, lakkert, hvitpigmentert eller antikk lakkert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 067517 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde | 80 cm |
| Høyde | 210 cm |
| Serie | Tradition |
| Farge | Hvitpigmentert Furu |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Konstruksjon | Massiv |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Hengsler | Snap-In |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Modell | Clever-Line |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Sortering | Tradition |
| EAN-nr | 5700360675171 |
| Nobb | 24401101 |
