
Klimadør DiplomatKlima Hvit EI30/35dBBxH: 90x210. Høyre.
6 544 kr10 825 kr
Spar 40 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?

Klima Hvit EI30/35dB
BxH: 90x210. Høyre.6 544 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hvit slett leilihetsdør/klimadør fra Diplomat for bruk i lukket trapperom eller mellom garasje og boligdel.
Døren er brann- og lydklassifisert EI30/35dB og har pakning både på dørblad og i karm.
En klimadør er beregnet til å stå i for eksempel lukket trapperom/gang inn til leilighet. Den er laget for å tåle temperaturforskjeller, men ikke så store som en vanlig ytterdør.
Konstruksjon
Aluminiumsplate med HDF på begge sider for stabilitet
Standard hvit, NCS S0502-Y
Brannklasse EI30
Lydreduksjon 35dB
Røyktett klasse Sa (kaldrøyk)
Røyktetthet klasse S200 (varmrøyk)
Låskasse 8765
Hvit karm 105 mm
Pakning både på dørblad og karm
OBS! Døren leveres uten sylinder og dørvrider.
Konstruksjon
Aluminiumsplate med HDF på begge sider for stabilitet
Standard hvit, NCS S0502-Y
Brannklasse EI30
Lydreduksjon 35dB
Røyktett klasse Sa (kaldrøyk)
Røyktetthet klasse S200 (varmrøyk)
Låskasse 8765
Hvit karm 105 mm
Pakning både på dørblad og karm
OBS! Døren leveres uten sylinder og dørvrider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Diplomat |
|---|---|
| Art.Nr. | 56031413 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Klimadør |
| Farge | S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | ASSA 8765 |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Brannklasse | Ei30 |
| Lydreduksjon | 35 db |
| Karmdybde | 105 mm |
| Størrelse | 9x21 |
| Håndtak | Nei |
| Hengsler | Justerbare og innbruddsforsterkede |
| Type | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Brann-/Lydklassifisert Dør |
| Dekor | Slett ut- og innside |
| NCS-farge | S 0502-Y |
| EAN-nr | 7070664226903 |
| Nobb | 56031413 |



