




Skyvedør Bygg1Base 3 KlarglassBxH: 82,5x204 cm, NCS S-8500-N, Dempet Sort
7 135 kr10 130 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Dørblad
Høyde Dørblad
Farge: NCS S-8500-N, Dempet Sort

Base 3 Klarglass
BxH: 82,5x204 cm, NCS S-8500-N, Dempet Sort7 135 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Base 3 Klarglass er en moderne og minimalistisk skyvedør med 3 stk glassfelt i klarglass.
Moderne massiv innerdør med minimalistisk design og av god kvalitet. Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med vannbasert maling. Dørene er oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en god stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Vannbasert maling
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør. Ved bruk av glassdører øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (10cm), speil av 10mm trefiberplate belagt med folie
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Vannbasert maling
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass med klart glass som standard
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60058954 |
| Bredde Dørblad | 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Base |
| Farge | NCS S-8500-N, Dempet Sort |
| NCS-farge | NCS S8500-N |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klart Glass |
| Type | Skyvedør |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7070526231755 |
| Nobb | 60058954 |





