


Skyvedør Bygg1MagnusBxH: 62,5x204 cm, NCS S-8500-N, Dempet Sort
4 212 kr5 980 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Dørblad
Høyde Dørblad
Farge: NCS S-8500-N, Dempet Sort

Magnus
BxH: 62,5x204 cm, NCS S-8500-N, Dempet Sort4 212 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Magnus er en moderne skyvedør som med et enkelt spor som skaper 1-speils utseende.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya og som skyvedør. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60115182 |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Magnus |
| Farge | NCS S-8500-N, Dempet Sort |
| NCS-farge | NCS S8500-N |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Type | Skyvedør |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7070526274134 |
| Nobb | 60115182 |









