



Skyvedør Bygg1Sletten KompaktBxH: 92,5x204 cm, NCS S-9000-N, Svart
4 360 kr6 190 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Dørblad
Høyde Dørblad
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Sletten Kompakt
BxH: 92,5x204 cm, NCS S-9000-N, Svart4 360 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Sletten Massiv er en enkel, slett skyvedør uten glass.
Formpresset kompakte innerdører har en kjerne av trefiberplate og en fin overflate, samtidig som det er et rimeligere alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av trefiber
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55473543 |
| Bredde Dørblad | 92,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Design | Slett Kompaktdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Type | Skyvedør |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 7070526190960 |
| Nobb | 55473543 |









