



Skyvedør Bygg1SlettenBxH: 122,5x204 cm, NCS S-0502-Y, Hvit
2 884 kr4 095 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Dørblad (cm)
Høyde Dørblad
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit

Sletten
BxH: 122,5x204 cm, NCS S-0502-Y, Hvit2 884 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Sletten er en enkel, slett skyvedør uten glass.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 48167726 |
| Bredde Dørblad | 122,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 130 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Sletten |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Produkttype | Skyvedør |
| Design | Slett Lettdør |
| EAN-nr | 7070526120639 |
| Nobb | 48167726 |



