


Skyvedør Bygg1Stil 1 FuruBxH: 62,5x184 cm, Furu
5 605 kr7 958 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Dørblad (cm)
Høyde Dørblad

Stil 1 Furu
BxH: 62,5x184 cm, Furu5 605 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Stil1 Furu er en elegant, klassisk innerdør med ett stort speil.
Eksklusive innerdører som er av høyeste kvalitet og er å anse som et flott møbel.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55801442 |
| Bredde Dørblad | 62,5 cm |
| Høyde Dørblad | 184 cm |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Serie | Stil |
| Farge | Furu |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Produkttype | Skyvedør |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Moderne |
| EAN-nr | 7070526195262 |
| Nobb | 55801442 |


