



Skyvedør SwedoorEasy GW HvitBxH: 82,5x204 cm, Hvit
1 770 kr
Bredde Dørblad
Høyde Dørblad

Easy GW Hvit
BxH: 82,5x204 cm, Hvit1 770 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Skyvedør Swedoor Easy GW er en enkel lett dør med malt overflate. En funksjonell dørløsning som dekker ditt grunnleggende behov og passer til innredningen i de fleste hjem. Easy er en serie lette innerdør med kjerne av honeycomb.
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: 40mm, lett innerdør.
- Skyvedørstilpasset, med skåler, draring og spor i underkant dørblad.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: 40mm, lett innerdør.
- Skyvedørstilpasset, med skåler, draring og spor i underkant dørblad.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 25515511 |
| Bredde Dørblad | 82,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Easy |
| Farge | Hvit |
| Design | Slett Lettdør |
| Stil | Moderne |
| Glass | Nei |
| Modell | Clever-Line |
| Type | Skyvedør |
| NCS-farge | S 0502-Y |
| Tykkelse | 40 mm |
| EAN-nr | 5700360101991 |
| Nobb | 25515511 |

