



Skyvedør SwedoorTradition 04N Ubehandlet FuruBxH: 72,5x184 cm, Furu
2 848 kr4 043 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Dørblad (cm)
Høyde Dørblad

Tradition 04N Ubehandlet Furu
BxH: 72,5x184 cm, Furu2 848 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Swedoor Tradition 04N Ubehandlet Furu i Tradition-serien er i massiv furu. Visk ut grensen mellom ute og inne, og ta naturen inn i ditt hjem ved å la kvister, årringer og spillet i farvenyansene gi en rustikk stemningsfull og varm atmosfære.
Skyvedør leveres som standard med 2 stk runde skyvedørsskåler på hver side (4 stk totalt) og draring i farge krom samt med frest spor til styretapp i underkant av dørbladet. Skyvedørskarm må bestilles i tillegg.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: Furu fyllingsdør med 105mm ramtre, laminert. Fyllinger i massiv furu 15mm.
- Skyvedørstilpasset, med skåler, draring og spor i underkant dørblad.
- Overflate: Kan leveres ubehandlet, lakkert, hvitpigmentert eller antikk lakkert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
Clever-line er en serie gode og fine dører som kan klare hverdagens strabaser. Det er mange modeller og materialer å velge imellom slik at man kan finne en god dørløsning til de fleste boliger.
Produktinformasjon
- Dørblad: Furu fyllingsdør med 105mm ramtre, laminert. Fyllinger i massiv furu 15mm.
- Skyvedørstilpasset, med skåler, draring og spor i underkant dørblad.
- Overflate: Kan leveres ubehandlet, lakkert, hvitpigmentert eller antikk lakkert.
DDK kvalitetsgaranti
Døren er DDK-merket og er da produsert av materialer som gjennomgår en nøye kvalitetskontroll gjennom hele produksjon.
Garanti
Produktet har 5 års garanti mot produksjonsfeil.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 42456752 |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 184 cm |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Serie | Tradition |
| Farge | Ubehandlet Furu |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 40 mm |
| Produkttype | Skyvedør |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Tradisjonell |
| Modell | Clever-Line |
| EAN-nr | 7393993149188 |
| Nobb | 42456752 |
