
Skyvedørskarm SwedoorHvitDørbladmål: 92,5X204 cm, Veggtykkelse: 122 mm, Enkelgips, S0502-Y
1 anmeldelse
30% på Swedoors prisliste
4 010 kr5 693 kr
Spar 30 %
Kampanje
tom 31/5
Bredde Modulmål
Konstruksjon

Hvit
Dørbladmål: 92,5X204 cm, Veggtykkelse: 122 mm, Enkelgips, S0502-Y4 010 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Hvit skyvedørskarm fra Swedoor som brukes når skyvedøren skal bygges inn i veggen.Skyvedørskarmen leveres som et komplett sett med skyvedørskarm inkludert skyvedørsbeslag. Karmen leveres kun i modulhøyde 210, så ved lavere dørbladhøyde må alle stående deler kappes tilsvarende kortere (er beskrevet i monteringsveiledningen).
OBS! Dørblad og veggplater er ikke inkludert.
OBS! Dørblad og veggplater er ikke inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Hvit skyvedørskarm fra Swedoor som brukes når skyvedøren skal bygges inn i veggen.Skyvedørskarmen leveres som et komplett sett med skyvedørskarm inkludert skyvedørsbeslag. Karmen leveres kun i modulhøyde 210, så ved lavere dørbladhøyde må alle stående deler kappes tilsvarende kortere (er beskrevet i monteringsveiledningen).
OBS! Dørblad og veggplater er ikke inkludert.
OBS! Dørblad og veggplater er ikke inkludert.
Les monteringsanvisningen.
Soft-close kan velges som tilllegg til skyvedørskarm på modulbredde 80 - 120 cm bredde, men kan ikke monteres på tofløyet løsning.
Husk
Dette er kun karmen. For å få en komplett skyvedørsløsning så trenger du også dørblad som er produsert som skyvedør (spor i underkant av dørblad, samt med draring og skåler).
Soft-close kan velges som tilllegg til skyvedørskarm på modulbredde 80 - 120 cm bredde, men kan ikke monteres på tofløyet løsning.
Husk
Dette er kun karmen. For å få en komplett skyvedørsløsning så trenger du også dørblad som er produsert som skyvedør (spor i underkant av dørblad, samt med draring og skåler).
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 03382300 |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Farge | Hvit |
| Konstruksjon | 96 mm Stendertykkelse |
| Dybde | 122 mm |
| Passer til | Enkelgips |
| Type | Skyvedørskarm |
| Størrelse | 10x21 |
| Modell | Enkelgips |
| Veggtykkelse | 122 mm |
| NCS-farge | S0502-Y |
| EAN-nr | 7393993094730 |
| Nobb | 44024744 |
