
Nivålist LundbergsFix Rustfritt Stål
fra 469 kr/stLaveste totalpris 938,-
Prispresset
Velg Lengde
Beskrivelse
Nivålist Fix som dekker skjøten mellom to forskjellige nivåer. Listen er selvklebende med klebestripe.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Rustfri |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Fix |
| Listetype | Nivålist |
| Produkttype | Nivålist |
| Høyde | 15 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Lengde | 1000, 2000 mm |
