


Geriktsett til Flex +Karm SwedoorSlett HvitSlett, Bredde 65 mm, Modulmål: 80x210 cm
851 kr1 209 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Bredde

Slett Hvit
Slett, Bredde 65 mm, Modulmål: 80x210 cm 851 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Slette Flex-gerikter tilpasset Swedoor Flex +Karm gir en komplett karmløsning som er enkel og montere og gir et flott sluttresultat uten glipper og spikermerker. Den består av karm med spesialspor på begge sider og Flex-gerikter. Ferdiggjærede hjørner på geriktene gjør at du sparer tid og får et profesjonelt resultat, leveres i to bredder: 65 eller 92 mm. Finnes kun i modulhøyde 210 cm, kan kappes til 200 cm.
Varemerke
Beskrivelse
Slette Flex-gerikter tilpasset Swedoor Flex +Karm gir en komplett karmløsning som er enkel og montere og gir et flott sluttresultat uten glipper og spikermerker. Den består av karm med spesialspor på begge sider og Flex-gerikter. Ferdiggjærede hjørner på geriktene gjør at du sparer tid og får et profesjonelt resultat, leveres i to bredder: 65 eller 92 mm. Finnes kun i modulhøyde 210 cm, kan kappes til 200 cm.
Informasjon
- Justerbare gerikter for enkel og fleksibel montering sammen med Flex +Karm.
- Slett Flex-gerikt : 19x65 mm eller 19x92 mm.
- 6 lengder = komplett begge sider 1 dør
- Inklusive monteringsbeslag, det brukes ikke spikre og skruer - så du slipper tidkrevende ettermaling.
Har du en Flex +Karm i modulhøyde 200, må geriktsettet kappes 10 cm siden disse er i modulhøyde 210. Gjør dette i bunnen så beholder du de ferdiggjærede hjørnene som sikrer et flott resultat.
- Justerbare gerikter for enkel og fleksibel montering sammen med Flex +Karm.
- Slett Flex-gerikt : 19x65 mm eller 19x92 mm.
- 6 lengder = komplett begge sider 1 dør
- Inklusive monteringsbeslag, det brukes ikke spikre og skruer - så du slipper tidkrevende ettermaling.
Har du en Flex +Karm i modulhøyde 200, må geriktsettet kappes 10 cm siden disse er i modulhøyde 210. Gjør dette i bunnen så beholder du de ferdiggjærede hjørnene som sikrer et flott resultat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 25663105 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Design | Slett |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Farge | Hvit |
| Serie | Flex +Karm |
| NCS-farge | S0502-Y |
| Tykkelse | 19 mm |
| EAN-nr | 5700360489570 |
| Nobb | 25663105 |