
Karmsett ScanflexKlassisk Hvit med DempelistKlassisk Hvit S0500-N, BxH: 100x200, 92mm, Dempet, 15mm Flat Terskel
1 614 kr2 141 kr
Spar 25 %
Kampanje
35h igjen!
Høyde Modulmål
Bredde Modulmål
Design

Klassisk Hvit med Dempelist
Klassisk Hvit S0500-N, BxH: 100x200, 92mm, Dempet, 15mm Flat Terskel1 614 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Karmsett Scanflex Klassisk Hvit NCS S0500-N i dybde 92 mm med dempelist. Alle Scanflex karmer leveres med justerbare hengsler fra ASSA som standard, og med ASSA sluttstykke.
Karmsettet kan velges i en rekke forskjellige modulbredder og høyder tilpasset innerdører fra Scanflex.
Settet leveres med terskel i lakket eik, velg mellom 22 mm standard HC terskel eller 15 mm flat underliggende.
Benytter du 15 mm flat terskel, vær klar over at den skal monteres under karmsider og at den totale karmytterhøyden øker tilsvarende.
Settet leveres med terskel i lakket eik, velg mellom 22 mm standard HC terskel eller 15 mm flat underliggende.
Benytter du 15 mm flat terskel, vær klar over at den skal monteres under karmsider og at den totale karmytterhøyden øker tilsvarende.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Scanflex |
|---|---|
| Art.Nr. | 55823653 |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Karmdybde | 92 mm |
| Farge | Klassisk hvit, S-0500-N |
| Type | Karmsett |
| Design | 15mm Flat Terskel |
| Modell | Med Dempelist |
| NCS-farge | S0500-N |
| EAN-nr | 7054047642795 |
| Nobb | 55823653 |
