
Karmsett TundørenHvitD: 92 mm, Hvit, 100x210 cm
867 kr1 231 kr
Spar 30 %
Kampanje
8h igjen!
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Høyde Modulmål
Bredde Modulmål

Hvit
D: 92 mm, Hvit, 100x210 cm 867 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kvistfri karmsett fra Tundøren med pakning og notsport
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Art.Nr. | 110520 |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Karmdybde | 92 mm |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Type | Karmsett |
| NCS-farge | NCS S 0502Y |
| EAN-nr | 7072740018075 |
| Nobb | 57968517 |