


Vekt

Furu Slett Ubehandlet
70x1202 466 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Monter en Pocket kottdør og utnytt all ledig plass til lagring! Dørblad furu profil ubehandlet.
Pocket kottdør har et fullisolert dørblad på 50 mm tykkelse for montering i knevegger inn til kalde kott, mot loft eller andre rom. Kottdøren er ferdig hengslet på karm og meget enkel å montere. Den kan monteres både som høyre- og venstrehengslet. Påmontert tetningslist og espagnolettlås sikrer god tetthet. U-verdi på luke med karm : 1,0 - 1,2 W/m²K. Håndtak følger med.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | |
|---|---|
| Art.Nr. | 60052743 |
| Anbefalt Åpningsmål | 700x1200 mm |
| Bredde | 688 mm |
| Høyde | 1188 mm |
| Vekt | 14 kg |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 120 cm |
| Farge | Furu |
| Serie | |
| Type | Kottdør |
| Hengsling | Vendbar |
| Glass | Nei |
| Tykkelse | 90 mm |
| EAN-nr | 7090009393350 |
| Nobb | 60052743 |