
Tofløyet Ytterdør SwedoorAdvance-Line Nordic StockholmBxH: 140x210 cm NCS-S-7000-N
Spar 30 %
Kampanje
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
I produktserien Nordic finner du Swedoors ubestridte bestselgere! Enkle, stilrene og klassisk nordiske i designet. Rene linjer og eksklusive materialvalg – her er det gode grunner til å oppdage hvordan skjulte hengsler kan løfte helhetsinntrykket ytterligere. Dørene i Nordic-serien appellerer til mange, noe som også gjør dem til våre store favoritter.
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige tilpasninger som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Sylinder: TV1286C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 33 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | Er10045 |
| Bredde Modulmål | 140 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Gangdør | Høyre (sett utenfra), Venstre (sett utenfra) |
| Farge | NCS-S-7000-N Mørkgrå |
| Serie | Advance-Line |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Stockholm |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Nei |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Størrelse | 14x21 |
| NCS-farge | S-7000-N |
| Produkttype | Tofløyet Ytterdør |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Lydreduksjon | 29dB db |
| Kolleksjon | Nordic |
| Låssylinder | TrioVing 1286C |
| U-Verdi | 0,74 |
